EFN 10 årEFN 10 år

Medarbetare

Vi på EFN arbetar för att göra ekonomi lättförståeligt. Här är alla medarbetare som bidrar till detta.

  • Porträttbild föreställandes Albin Kjellberg

    Albin Kjellberg

    Redaktionalbin.kjellberg@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Andreas Nylander

    Andreas Nylander

    Redaktionandreas.nylander@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Anna Fagerström

    Anna Fagerström

    Ansvarig utgivareanna.fagerstrom@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Ara Mustafa

    Ara Mustafa

    Redaktionara.mustafa@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Aron Hagerman

    Aron Hagerman

    Grafikaron.hagerman@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Elin Nilsson

    Elin Nilsson

    Webbredaktörelin.nilsson@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Jonas Frändén

    Jonas Frändén

    Redaktionjonas.franden@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Jussi Nurmi

    Jussi Nurmi

    Studio/bildproducent

  • Porträttbild föreställandes Kristin Sörman

    Kristin Sörman

    Administrativ chefkristin.sorman@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Lars Jonsson

    Lars Jonsson

    Foto

  • Porträttbild föreställandes Ludwig Sahlén

    Ludwig Sahlén

    Redigeringludwig.sahlen@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Magnus Eriksson

    Magnus Eriksson

    Redaktionschefmagnus.eriksson@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Michael Shacham

    Michael Shacham

    Redigering

  • Porträttbild föreställandes Petra Bergman

    Petra Bergman

    Redaktionpetra.bergman@efn.se

  • Porträttbild föreställandes Sofia Myrenberg

    Sofia Myrenberg

    Studioansvarigsofia.myrenberg@efn.se

  • Tillbaka till startsidan